درباره ما

درباره صنایع چوب فرهنگ

صنایع چوب فرهنگ با هدف تولید محصولات کتابخانه ای در سال ۱۳۷۴ تاسیس گردید. این مجموعه با رویکرد تولید محصولاتی با دوام و متناسب با نیازهای اهالی فرهنگ و مطالعه و پشتیبانی دائمی در سال ۱۳۷۹ اقدام به افتتاح کارخانه ای مستقل نمود. از آن سال به بعد کلیه مراحل تولید ، رنگ و رویه کوبی در همین کارخانه انجام می پذیرد.

این مجموعه با بروزترین تجهیزات و ابزارآلات،  تولید محصولات مدرن چوبی را در دستور کار داشته است. محصولاتی با رعایت ارگونومی بدن و متناسب با هر محیط و دکوراسیون.

 تلاش ما دفتر کار یا خانه ای مدرن ، زیبا ، ساده و با تجهیزات چوبی با کیفیت است ، که آسایش و آرامش را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

چرا فرهنگ ؟

چرا ما خود را شايسته انتخاب شما مي دانيم ؟

1 – بيش از ربع قرن تجربه در صنعت چوب کشور

2 – استفاده از مدرن ترين ابزارهاي روز دنيا براي توليد محصولات

3 – استفاده از بازوان توانمند کارگراني که با عشق و تخصص بالا به آسايش و راحتي شما مي انديشند.

4 – توليد با بهترين مواد اوليه

5 – گروه طراحي قوي با استفاده از بروزترين طرح هاي دنيا

6 – نيازهاي شما در صدر اولويت طراحي ماست

7 – راحتي و آسايش در استفاده از محصولات و توجه به سلامت جسماني در طراحي

8 – توانايي در توليد محصولات متنوع از قبيل ميز، صندلي، قفسه کتاب، کمد و ويترين، تختخواب، کنسول، ميز تلويزيون، کابينت، ميز تحرير و . . .

9 – هماهنگي در طراحي که باعث افزايش تمرکز و ايجاد آرامش ذهني مي گردد.

10 – حمايت و پشتيباني کامل از محصولات با 30 ماه ضمانت و پشتيباني دائم

تولیدات و خدمات صنایع چوب فرهنگ

مبلمان خانگی

اينک مبل هاي راحتي جزء جدايي ناپذير خانه هاي ما هستند. از راه که مي رسيم، خود را روي يکي از همين مبل ها مي اندازيم، تا اندکي آرامش پيدا کنيم، براي تماشاي تلويزيون روي مبل ها لم مي دهيم. بر روي يکي از همين مبل ها موبايل خود را در دست مي گيريم و صفحات فضاي مجازي خود را مرور ميکنيم.

اما آيا اين مبلها شرايط لازم براي راحتي ما را دارند؟ آیا این مبلمان با دکوراسیون خانه ما سازگاری دارند؟ آيا ما واقعا راحتيم؟ اغلب مبل هاي موجود بازار ظاهرا براي خريد اقتصادي هستند، اما آيا مبل راحتي هستند؟

ما براي آسايش شما در منزل، مبل راحتي با ويژگي هاي زير توليد مي کنيم:

1 – سازگاري با بدن يکي از عوامل اساسي در طراحي و توليد مبل هاي ماست (رعايت اصول آرگونومي)

2 – ظاهري ساده و زيبا براي حفظ آرامش بصري

3 – عدم تغيير شکل ظاهري و دگرگوني در ظاهر مبل

4 – استحکام ساختاري که حتي در صورت تعويض پارچه هيچ مشکلي بوجود نخواهد آمد

دکوراسيون متحرک

با توجه به محدود بودن فضا در خانه هاي امروز، نيازهاي متفاوت ما در منزل، استفاده از  ميزهای کار و تحرير، تختخواب و میزآرایش و میزکنسول، اهميت زيادي پيدا کرده است. استفاده حداکثري از فضاهاي موجود و داشتن فضاي باز کافي يکي از چالش هاي اصلي در خانه است.

محصولات خانگی ما بر اساس معماری مدرن ساخته می شود که ضمن برآوردن حداکثر نیازهای شما در نشیمن، اتاق خواب ، آشپزخانه و اتاق کار، فضای باز کافی را نیز به شما خواهد داد. رعایت اصول آرگونومی در ساخت محصولات ما، این اطمینان را به شما می دهد که سلامت جسمی شما حفظ شده و در ضمن کار و استراحت در منزل آسایش و آرامش کافی داشته باشید.

دکوراسيون ثابت

درب ها وچهارچوب ها ، کابینت، کمدهای دیواری و تخت های تاشو جزئی جدایی ناپذیر از دکوراسیون خانه ما هستند که در بسیاری از اوقات در هنگام خرید خانه توسط ما از قبل تدارک دیده شده اند و ما کمتر امکان تغییر و جابجایی آنها را داریم. اما همه اینها نقشی اساسی در تامین نیازهای ما دارند. هماهنگی این بخش های ثابت با سایر اجزای دکوراسیون می تواند به منزل ما جلوه بصری خاصی ببخشد و محیطی هماهنگ، آرامبخش و دلنشین به وجود بیاورد.

صنایع چوب فرهنگ در این زمینه خط تولید خاص خود را دارد که می تواند خانه ای هماهنگ، ساده و زیبا برای شما تجهیز نماید.

دکوراسیون محیط کار و مطالعه

تخصص ما در زمینه تجهیز محیط‌های کاری و دانشگاهی، با ارائه میزهای متنوع کار و مطالعه، صندلی‌های راحتی

در اینجا تصویری از یک محیط کار خانگی دنج و دلپذیر با استفاده از مبلمان چوبی از صنایع چوب فرهنگ را مشاهده می‌کنید که شامل میز مطالعه ارگونومیک، صندلی راحت و قفسه‌های کتاب پر از کتاب است. اتاق دارای فضایی گرم و دعوت‌کننده است، با پنجره‌ای بزرگ که نور طبیعی را به داخل می‌آورد و گیاهان داخلی که تاچی از طبیعت را به اتاق می‌افزایند. سبک آن مدرن و در عین حال خانگی است، نمایانگر ترکیبی عالی از کاربردی بودن و جذابیت ظاهری.

گواهینامه ها

IMS
ISO9001:2015
ISO14001:2015
ISO45001:2018
سبد خرید