درباره فرهنگ

خانه » درباره فرهنگ

تاریخچه صنایع چوب فرهنگ

شروع فعالیت از سال 1374 الي 1379

هدف اوليه ما توليد تجهيزات چوبی کتابخانه مناسب با نیازهای مراجعه کنندگان و با کيفيت بالا جهت استفاده طولاني مدت در مراکز فرهنگي و دانشگاهي بوددر این مرحله اولین سری قفسه و میزهای کتابخانه به شیوه برون سپاری توسط کارگاه هاي مورد اعتماد تولید شد.در گام دوم ارتقاء کيفيت توليدات و تنوع بخشيدن به آن اولویت ما بود که براي تحقق آن مواد اوليه توسط ما خريداري شده و در اختيار کارگاه ها براي توليد با استانداردهاي ما قرار مي گرفت.

تشکیل کارخانه از سال 1379  الي 1390

با توجه به عدم تحقق کالم استانداردهای مدنظر ما در تولید محصولات و جهت نظارت کامل بر فرآیند تولید ، تصمیم به تشکیل کارخانه مستقل گرفتیم.در سال 1379 محل فعلی کارخانه خریداری و بازسازی شد و دستگاه ها و ابزار آلات اولیه خریداری شد. با توجه به ارتباطات قبلی نیروهای انسانی لازم جذب گردید و تولیدات ما در مجموعه فرهنگ شروع گردید. جهت گسترش تولید ، محلی جدید جنب کارخانه خریداری و به مجموعه قبلی ملحق گردید.در گام بعدی کارگاه رویه کوبی و رنگ در داخل فرهنگ ایجاد و از برون سپاری این دو بخش مهم نیز جلوگیری گردید. در این دوره به غیر از سادگی و کیفیت ، زیبایی محصولات و نگاه نو به نیازهای خانگی شروع گردید.

شروع تحول و نوسازی کارخانه از سال 1390 الي 1395

در این دوره جهت افزایش کیفیت محصولات ، سرعت تولید و کاهش صدمات انسانی ، دستگاه های اروپایی و تایوانی جایگزین دستگاه های سنتی گردید.گسترش فعالیت فروش به تهران و سایر شهرهای اطراف از جمله اهداف این مرحله بود ، که شرکت در نمایشگاه هافکس 2017 به تحقق این هدف کمک فراوانی نمود.

فرهنگ و محصولات مدرن خانگی سال 1395 به بعد

عصر فضای مجازی ، دنیای پس کرونا و تبعات فرهنگی ناشی از آن شرایط متفاوتی را برای زندگی ما آدمیان رقم زده است.زندگي آدميان در قرن متاورسي پيش رو ، شکلي جديد به خود خواهد گرفت. تحولي شگرف در راه است. خانه محل بسياري از فعاليت هاي ما مي گردد ، ما زمان بيشتري را در خانه هايمان سپري خواهيم کرد. آسايش ، راحتي و آرامش در خانه نقش اساسي تر در موفقيت شغلي ما ايفا خواهد کرد. دکوراسيون خانه ما شامل صندلي راحتي ، مبل راحتي ، ميز و صندلي نهارخوري ، ميز کار و تحرير ، کابينت ، حتي چهارپايه گلدان ، قفسه گلدان ، جالباسي و همه اينها در راحتي ، سلامت جسماني ، آرامش روحي ، جلوگيري از خستگي ، تمايل به ادامه کار و حضور در خانه و به يک معني آسايش ما نقشي اساسي دارند.ما براي شما خانه اي مدرن ايجاد خواهيم کرد که در آن استراحت آرامش بخش داشته باشيد ، به راحتي کار کنيد و از تعامل با خانواده خود و دوستانتان لذت ببريد.خانه اي مدرن ، زيبا ، ساده و با تجهيزات چوبي با دوام که آسايش و آرامش را براي شما به ارمغان خواهد آورد.

چرا فرهنگ ؟

 1. پشتیبانی دائمی

 2. سابقه ۳۰ سال فعالیت در صنعت چوب

 3. انجام کلیه مراحل تولید : نجاری ، رنگ و رویه کوبی در کارخانه فرهنگ

 4. استفاده از مواد اولیه درجه یک ، جهت کیفیت بالای محصولات

 5. رعایت آرگونومی محصولات جهت سلامتی بدن

 6. در نظر گرفتن نیازهای مشتریان در تولید محصول

 7. هماهنگی در عین تنوع ، بین محصولات

 8. ظاهر ساده و زیبا در عین رعایت استحکام


 • زندگي آدميان در قرن متاورسي پيش رو ، شکلي جديد به خود خواهد گرفت. تحولي شگرف در راه است. خانه محل بسياري از فعاليت هاي ما مي گردد ، ما زمان بيشتري را در خانه هايمان سپري خواهيم کرد. آسايش ، راحتي و آرامش در خانه نقش اساسي تر در موفقيت شغلي ما ايفا خواهد کرد. دکوراسيون خانه ما شامل صندلي راحتي ، مبل راحتي ، ميز و صندلي نهارخوري ، ميز کار و تحرير ، کابينت ، حتي چهارپايه گلدان ، قفسه گلدان ، جالباسي و همه اينها در راحتي ، سلامت جسماني ، آرامش روحي ، جلوگيري از خستگي ، تمايل به ادامه کار و حضور در خانه و به يک معني آسايش ما نقشي اساسي دارند.

 • ما براي شما خانه اي مدرن ايجاد خواهيم کرد که در آن استراحت آرامش بخش داشته باشيد ، به راحتي کار کنيد و از تعامل با خانواده خود و دوستانتان لذت ببريد.

 • خانه اي مدرن ، زيبا ، ساده و با تجهيزات چوبي با دوام که آسايش و آرامش را براي شما به ارمغان خواهد آورد.

چرا ما خود را شايسته انتخاب شما مي دانيم ؟

1 – بيش از ربع قرن تجربه در صنعت چوب کشور

2 – استفاده از مدرن ترين ابزارهاي روز دنيا براي توليد محصولات

3 – استفاده از بازوان توانمند کارگراني که با عشق و تخصص بالا به آسايش و راحتي شما مي انديشند.

4 – توليد با بهترين مواد اوليه

5 – گروه طراحي قوي با استفاده از بروزترين طرح هاي دنيا

6 – نيازهاي شما در صدر اولويت طراحي ماست

7 – راحتي و آسايش در استفاده از محصولات و توجه به سلامت جسماني در طراحي

8 – توانايي در توليد محصولات متنوع از قبيل ميز ، صندلي ، قفسه کتاب ، کمد و ويترين ، تختخواب ، کنسول ، ميز تلويزيون ، کابينت ، ميز تحرير و . . .

9 – هماهنگي در طراحي که باعث افزايش تمرکز و ايجاد آرامش ذهني مي گردد.

10 – حمايت و پشتيباني کامل از محصولات با 30 ماه ضمانت و پشتيباني دائم


آسایش و راحتی ما در خانه به عوامل زیادی بستگی دارد. اما بی شک یکی از عوامل مهم ، دکوراسیون داخلی و تجهیزات مورد استفاده ما در منزل می باشد.

میز کار و غذاخوری ، صندلی و مبل ، تجهیزات مورد استفاده در آشپزخانه ، تختخواب و سایر لوازم اتاق خواب ، کتابخانه ها و میزها ، همه اینها به ما کمک می کنند تا آسایش و آرامش را در خانه های خود تجربه کنیم.

اما چه ویژگی هایی این هدف را برای ما تامین می کند ؟

1-آیا این لوازم متناسب با نیازهای ما هستند

2-آیا در تولید آنها سلامت جسمی ما در نظر گرفته شده است (آرگونومی)

3-کیفیت و استحکام آنها چگونه است ؟

4-آیا بین این محصولات تناسب در طراحی رعایت شده است . آیا هماهنگی لازم در طراحی آنها رعایت شده است

5-از چه عناصری در تولید آنها استفاده شده است ، یقینا چوب طبیعی بهترین حس را در ما ایجاد خواهد کرد.

6-در پوشش و رنگ این محصولات استانداردهای لازم رعایت شده است

7-آیا در انتخاب رنگ محصولات به تاثیرات مختلف رنگها توجه شده است

8-آیا این محصولات از پشتیبانی لازم برخوردار می باشد

صنایع چوب فرهنگ می تواند با تکیه بر مجموعه تولیدی مدرن و قوی و نیروهای انسانی ماهر و استفاده از بهترین مواد اولیه در صنعت چوب و سابقه ای بیش از ربع قرن در عرصه تولید ، همه نیازهای شما را در یک خانه مدرن تامین نماید.

تولیدات و خدمات صنایع چوب فرهنگ

 • مبلمان خانگی

اينک مبل هاي راحتي جزء جدايي ناپذير خانه هاي ما هستند. از راه که مي رسيم ، خود را روي يکي از همين مبل ها مي اندازيم ، تا اندکي آرامش پيدا کنيم ، براي تماشاي تلويزيون روي مبل ها لم مي دهيم. بر روي يکي از همين مبل ها موبايل خود را در دست مي گيريم و صفحات فضاي مجازي خود را مرور ميکنيم.

اما آيا اين مبلها شرايط لازم براي راحتي ما را دارند؟ آیا این مبلمان با دکوراسیون خانه ما سازگاری دارند ؟ آيا ما واقعا راحتيم؟ اغلب مبل هاي موجود بازار ظاهرا براي خريد اقتصادي هستند،اما آيا مبل راحتي هستند ؟

ما براي آسايش شما در منزل ، مبل راحتي با ويژگي هاي زير توليد مي کنيم:

1 – سازگاري با بدن يکي از عوامل اساسي در طراحي و توليد مبل هاي ماست (رعايت اصول آرگونومي)

2 – ظاهري ساده و زيبا براي حفظ آرامش بصري

3 – عدم تغيير شکل ظاهري و دگرگوني در ظاهر مبل

4 – استحکام ساختاري که حتي در صورت تعويض پارچه هيچ مشکلي بوجود نخواهد آمد

 • دکوراسيون متحرک

با توجه به محدود بودن فضا در خانه هاي امروز ، نيازهاي متفاوت ما در منزل ، استفاده از  ميزهای کار و تحرير ، تختخواب و میزآرایش و میزکنسول ، اهميت زيادي پيدا کرده است . استفاده حداکثري از فضاهاي موجود و داشتن فضاي باز کافي يکي از چالش هاي اصلي در خانه است.

محصولات خانگی ما بر اساس معماری مدرن ساخته می شود که ضمن برآوردن حداکثر نیازهای شما در نشیمن ، اتاق خواب ، آشپزخانه و اتاق کار ، فضای باز کافی را نیز به شما خواهد داد. رعایت اصول آرگونومی در ساخت محصولات ما ، این اطمینان را به شما می دهد که سلامت جسمی شما حفظ شده و در ضمن کار و استراحت در منزل آسایش و آرامش کافی داشته باشید.

 • دکوراسيون ثابت

درب ها وچهارچوب ها ، کابینت ، کمدهای دیواری و تخت های تاشو جزئی جدایی ناپذیر از دکوراسیون خانه ما هستند که در بسیاری از اوقات در هنگام خرید خانه توسط ما از قبل تدارک دیده شده اند و ما کمتر امکان تغییر و جابجایی آنها را داریم. اما همه اینها نقشی اساسی در تامین نیازهای ما دارند. هماهنگی این بخش های ثابت با سایر اجزای دکوراسیون می تواند به منزل ما جلوه بصری خاصی ببخشد و محیطی هماهنگ ، آرامبخش و دلنشین به وجود بیاورد.

صنایع چوب فرهنگ در این زمینه خط تولید خاص خود را دارد که می تواند خانه ای هماهنگ ، ساده و زیبا برای شما تجهیز نماید.

 • دکوراسیون محیط کار و مطالعه

تخصص ما در زمینه تجهیز محیط‌های کاری و دانشگاهی، با ارائه میزهای متنوع کار و مطالعه، صندلی‌های راحتی

در اینجا تصویری از یک محیط کار خانگی دنج و دلپذیر با استفاده از مبلمان چوبی از صنایع چوب فرهنگ را مشاهده می‌کنید که شامل میز مطالعه ارگونومیک، صندلی راحت و قفسه‌های کتاب پر از کتاب است. اتاق دارای فضایی گرم و دعوت‌کننده است، با پنجره‌ای بزرگ که نور طبیعی را به داخل می‌آورد و گیاهان داخلی که تاچی از طبیعت را به اتاق می‌افزایند. سبک آن مدرن و در عین حال خانگی است، نمایانگر ترکیبی عالی از کاربردی بودن و جذابیت ظاهری.

گواهینامه ها

تیم مدیریت فروش و پشتیبانی

آقای محسن امیرجانی

مدیر عامل

شماره تماس : 09122515152

آقای محمد پهلوان

مدیر فروش

شماره تماس : 09125518362

آقای علی کوهستانی

مدیر پشتیبانی

شماره تماس : 09126510972

آقای رضا اسلامی

کارشناس فروش

شماره تماس : 09128931473

سبد خرید