1400-09-16 09:22:30

« تجهیزات کتابخانه و مبلمان اداری »

تولید انواع تجهیزات کتابخانه و مبلمان اداری شامل قفسه ها و کمدها ، میزهای مطالعه و تحقیق ، مبل و صندلی کتابخانه و اداری ، انواع میزهای تحریر و مدیریت و اجرای سالن های کنفرانس

« مبلمان خانگی »

با توجه به اهمیت مبل راحتی در منزل و نقش اساسی آن در سلامت و راحتی ما در خانه ، طی یک فرآیند تحقیقاتی طولانی مبل راحتی در خط تولید ما قرار گرفت.

هدف ما از تولید مبل توجه به سازگاری با بدن ، سادگی در عین زیبایی ، دوام و استحکام ساختاری ظاهری آن می باشد. استفاده مکرر و طولانی مدت از مبل ها در خانه آن را به یک کالای اساسی تبدیل کرده است.

« آن چه درباره کابینت باید بدانیم »

آشپزخانه ها یکی از کلیدی ترین مکان ها در ساختار زندگی ما ایرانیان می باشد.  وقت زیادی از بانـوان ایرانـی در آشپزخانه سپری می شود. در طراحی کابینت و دکوراسیون آشپزخانه توجه به نکات ذیل ضروری است:

1-پیش بینی فضای مناسب جهت ظروف ، ادویه ، مواد غذایی و . . .

2-دسترسی آسان به این فضاها و رعایت نکات آرگونومیک برای بانوان

3-رعایت سادگی و زیبایی در طراحی ، آشپزخانه نباید جای شلوغی به نظر برسد.

4-استفاده از یراق آلات مناسب و با کیفیت ،ریل ها، لولاها ، جکها و سبدهای مختلف نقش اساسی در راحتی ما در آشپزخانه ایفا می کنند.

5-جانمایی صحیح یخچال ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، گاز و سینک ظرفشویی

حالا نوبت انتخاب نوع مواد اولیه و مدل می باشد

«انواع مدل های کابینت»

-کابینت مدرن: بیشتر افرادی که به دنبال طرح های ساده هستند این مدل را انتخاب می کنند ، که بسته به نوع مواد اولیه معمولا اقتصادی تر از سایر مدل ها است

کابینت کلاسیــک: انواع ابزارها بر روی دربها توسط CNC و همچنین تاج ها ، زیرچراغی و پاخورهای پرپیچ و خم ویژگی این مـدل می باشد. ستون های قدی و غیرقدی به زیبایی این مدل خواهند افزود.

کابینت طرح انزو: انزو نام یک برند خارجی است که در زمینه دکوراسیون و مبلمان فعالیت می کند. کابینت هایی که در ایران شبیه این شرکت ساخته می شود به انزو معروف شده اند.

 

این کابینت ها دارای ویژگی های متفاوت زیر هستند:

الف)ضخامت درب معمولا از 25 میلیمتر به بالا می باشد

ب)بر روی لبه درب ها ابزار ساده ای اجرا می شود.

ج)اغلب اوقات رنگ درب ها سفید و یا نزدیک به آن می باشد.

د)این نوع کابینت می تواند ، به صورت وکیوم اجرا شده و یا از رنگ برای پوشش درب ها و ستون ها استفاده شود.

نوع مواد اولیه ، کابینت را به دسته های زیر تقسیم می کند:

1-فینگر جوینت: قطعات کوچک چوب به وسیله چســب های ضدآب و ابزارهای خاص کنار هم چسبانده شده و صفحات بزرگ بوجود می آورند. از این قطعات برای تولید صفحات میز و کابینت و همچنین درب های کابینت استفاده می شود. زیبایی طبیعی، ضدآب بودن، دوام طولانی و قابلیت بازسازی آسان  ، فینگرجوینت را به یکی از بهترین گزینه ها برای کابینت تبدیل کرده است.

2-روکش چوب: روکش های طبیعی چوب بر روی صفحات خام MDF پرس می شود ، آنگاه می توان از این صفحات در تولید طرح های کلاسیک و یا حتی مدرن استفاده کرد و معمولا از رنگ های پلی استر و یا پلی یورتان برای پوشش درب ها استفاده می شود. در مقابل آب و ضربه آسیب پذیر می باشد.

3-وکیوم: روکش هایی از جنس PVC بر روی صفحات یک طرف خام MDF که از قبل طرح های مورد نظر بوسیله CNC بر روی آن اجرا شده است ، چسبانده می شود. استفاده از چسب های آلمانی مرغوب منقضی نشده و همچنین دستگاه پرس بدون عیب در کیفیت این نوع نقش اساسی دارد. در صورت انجام صحیح مراحل فوق ، درب های کابینت از مقاومت و کیفیت بالایی در مقابل آب و ضربه برخوردار می گردند. رنگ ها و طرح های متنوع روکش های PVC می تواند هر سلیقه ای را راضی نماید.

در اجرای کابینت های مدرن ، کلاسیک و انزو می توان از وکیوم استفاده کرد.ممبران به لحاظ ساختاری با وکیوم تفاوت چندانی ندارد، اما در ممبران از پرس مدرن تر و کامل تری برای چسباندن روکش PVC  استفاده می شود.

این مدل به لحاظ دوام بیشتر و ضدآب بودن کاملا اقتصادی می باشد.

4-در این نوع ، از صفحات دورو ملامینه که برش خورده و لبه های آن نوار شده برای درب ها استفاده می گردد. نوع MDF  می تواند های گلاس ، مات و یا سوپر مات باشد و همچنین طرح ها و رنگ های فوق العاده متنوعی وجود دارد که می تواند رضایت مشتری را جلب نماید. این نوع فقط در کابینت مدرن قابل استفاده است. نوع MDF  مورد استفاده ، دستگاه های برشکاری ، نوار PVC ، چسب نوار و … همه در کیفیت این نوع کابینت بسیار موثر می باشند.

« دکوراسیون »

با توجه به محدود بودن فضاها در خانه های امروز ، نیازهای متفاوت ما در منزل ، استفاده از کمدهای دیواری و تخت های تاشو اهمیت زیادی پیدا کرده است . استفاده حداکثری از فضاهای موجود و داشتن فضای باز کافی یکی از چالش های اصلی در خانه است. ما به شما کمک خواهیم کرد که ضمن داشتن فضای باز کافی نیازهای خود را در زمینه جالباسی ، تختخواب ، میز کار و تحریر برآروده نمایید.

Your email address will not be published. Required fields are marked *