رنگ سال 2022

رنگ سال 2022 که مانند هر سال توسط شرکت پنتون اعلام شده است، نمایش اعتماد به نفس بی دغدغه و کنجکاوی متهورانه ای است که روح خلاق ما را زنده می کند. این رنگ جذاب از خانواده رنگ های بنفش، کنجکاو و جذاب است و به ما کمک می کند تا این چشم انداز تغییر یافته از احتمالات را در آغوش بگیریم و در حین بازنویسی زندگی خود ما را به روی چشمن انداز جدیدی باز کند.

 

واقعیت این است که ما در دوران دگرگونی زندگی می کنیم.رنگ سال 2022 که برای تقئسم شمسی مقارن با سال 1401 است، نمادی از جهانی لحظه ای و گذار است که ما از آن عبور می کنیم. همانطور که ما از یک دوره شدید انزوا بیرون می آییم، مفاهیم و استانداردهای ما نیز در حال تغییر هستند و زندگی فیزیکی و دیجیتالی ما به روش های جدیدی ادغام شده است. طراحی دیجیتال به ما کمک می کند تا محدودیت های واقعیت را گسترش دهیم و دری را به روی دنیای مجازی پویا باز کنیم که در آن بتوانیم امکانات رنگی جدیدی را کشف و ایجاد کنیم.

این رنگ زیبا با عنوان PANTONE 17-3938 Very Peri در حقیق ادغام زندگی مدرن و چگونگی تجلی روندهای رنگی در دنیای دیجیتال در دنیای فیزیکی و بالعکس را نشان می دهد.

اگر به دنبال نمایش کنجکاوی و جسارت در دکوراسیون خانه خود هستید پس حتما رنگ سال 2022 رو ارزیابی و بررسی کنید.

به گفته لوری پرسمن( Laurie Pressman)، معاون موسسه رنگ پنتون، رنگ سال 2022 منعکس کننده آنچیزی است که در فرهنگ جهانی ما رخ می دهد و بیان می کند که مردم به دنبال چه چیزی هستند که آن رنگ می تواند به آن امیدوار باشد. «ایجاد یک رنگ جدید برای اولین بار در تاریخ برنامه رنگ آموزشی نشان دهنده نوآوری و تحول جهانی است که در حال وقوع است. همانطور که جامعه همچنان رنگ را به عنوان یک شکل مهم ارتباط و راهی برای بیان و تأثیرگذاری بر ایده‌ها و احساسات و تعامل و ارتباط می‌شناسد، پیچیدگی این رنگ بنفش جدید، امکانات گسترده‌ای را که پیش روی ما قرار دارد را برجسته می‌کند.

لینک منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *